ПРО МЕНЕ

У сучасному правовому середовищі, серед корумпованих чиновників, за часів становлення реформ, контролювати судовий процес - важка задача. Безумовно, скориставшись  послугами адвоката Зінькова Олексія Юрійовича , Ви забезпечите себе і своїх близьких від протизаконних рішень, і необгрунтованих постанов. Правозахисник введе Вас в курс справи, і виконає свої зобов'язання.

Адвокат Зіньков Олексій Юрійович  працює в режимі: від консультації на стадії досудового розгляду виробництва до оскарження рішень в касації. Адвокат регулюють не тільки питання судового представництва, а й забезпечить правовий консалтинг.

Адвокат Олексій Зіньков знаходиться в Києві, але має в своєму розпорядженні ресурсами, щоб надати допомогу за межами області.
 
Адвокатська допомога, яка пропонується і виконується безпосередньо мною - це гарантія позитивного вирішення питання і Ви завжди можете бути впевнені, що:
 
• адвокат цілодобово надасть консультацію;
• в разі потреби, адвокат терміново приїде за вказаною адресою.
 
Легальність моєї роботи як адвоката, підтверджується свідоцтвом про право на заняття адвокатською діяльністю №5177 виданого Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури від 28.09.2012 року та внесенням до Єдиного Реєстру адвокатів України.
 
Адвокат Зіньків Олексій Юрійович допоможе вирішити питання будь-якої складності.
ЗИНЬКОВ АЛЕКСЕЙ ЮРЬЕВИЧ